2% z dane

Venujte nám 2 % z dane

Naše občianske združenie Mačičkovo Dobrá pomáha mačičkám v núdzi. Vyhodené, hladné, choré, či zranené mačičky u nás nájdu azyl, veterinárne ošetrenie a potrebnú starostlivosť a lásku. Následne sa im snažíme nájsť nové, láskyplné domovy.  Za niekoľko rokov pôsobenia prešlo našimi rukami viac, ako 100 mačičiek, mnohé z nich majú dnes už svoje úžasné domovy.

V súčasnej dobe sa staráme o 55 mačičiek, ktoré mesačne skonzumujú 300 kg mäsa alebo 780 kusov (400 g) konzerv, k tomu okolo 40 až 50 kg granúl. Každý mesiac použijeme okolo 1000 až 1200 kg podstielky do mačačích záchodov. Spotrebujeme množstvo čistiacich a dezinfekčných prostriedkov, veterinárne ošetrenia, zákroky a lieky nás stoja mesačne od 150 do 600 Eur.

Pri zabezpečovaní týchto potrieb sme v plnej miere závislí od Vašej podpory. Tohto roku nám už môžete pomôcť aj poukázaním 2 % z dane. 

Ak ste fyzická osoba - zamestnanec, nezabudnite do 15. februára 2018 požiadať svojho zamestnávateľa o ročné zúčtovanie preddavkov na daň a vystavenie Potvrdenia o zaplatení dane zo závislej činnosti. Toto potvrdenie je veľmi dôležité, nakoľko sa prikladá k formuláru na darovanie 2 %.  

Potvrdenie a zaplatení dane spolu s vyplneným Vyhlásením o poukázaní 2% je potrebné doručiť na daňový úrad v mieste Vášho bydliska do 30. apríla 2018.  

 

Prosíme, nenechajte prepadnúť svoju šancu pomôcť nám dvoma % z dane !

► ►   Tlačivá na stiahnutie    ► ► 

 POTVRDENIE O ZAPLATENÍ DANE

 VYHLÁSENIE

 

Údaje pre poukázanie 2 %

 IČO: 42409217

Právna forma: Občianske združenie

Názov: Mačičkovo Dobrá

Ulica: Hlavná

Súpis./orientačné číslo: 30/11

PSČ: 076 41 

Obec: DOBRÁ

  

Ďakujeme

               heart